KONST / Litografier / Färglitografi 7201347
nr 720 1347
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi , Stanislaw Zoladz (f. 1952), 22/290, 42x56
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2011
kl 19:12:28
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz